13.7.10

Lubage tutvustada - Loov galerii isiklik graafiline disainer ... Valter

No võibolla on liigne ego tõstatamine meie poolelet, kuid tõsi ta on, et oma visuaalse identiteedi võlgneb galerii Valterile - enam tuntud kui Ilmselgelt(.com)

*Pilt võetud ja kontakti saab siit!

Seega siis, nagu pühendunud lugejad aru saavad, jätkame galeriiga seotud olevate inimeste tutvustamisega. Valteri raske teenistus galerii heaks sai alguse juba enne galeriid, seda nimelt firma loomisel - kui oli ka vaja logo kuua. Lõputute msn vestluste ja jonnimiste tulemusel sai meie väike Elele Manu endale siiski kuju.

Mitte vähem suur ettevõtmine oli ka galerii logo loomine. See toimus juba ühes toas viibides, Kersti oli ka seltsiks - meil oli jube lõbus. Valteril, kes meie kädistamise ja kritiseerimise saatel midagi asjaliku teha üritas, vist nii lõbus ei olnud. Kuid näe, ka see logo tehtud sai ja rahule kõik jäime.

Sealt edasi hakkasid aga näituste ja õpitubade plakatid tulema. Mõned fotod ka lisaks, sest Valter on ka hinnatud fotograaf ... ilmselgelt ju.

Valter kuulub Kerstiga ühte potti, millel pealkiri
... "Kõige kallimad sõbrad, kelle abita galeriid ei oleks"Muidu jõuab väsimatude akudega, kõige lahedama jalgrattaga sõitev, alati hädas abiks olev Eesti graafilise disaini tulevikulootus ;) ka veel muusikat mängida, seega näeme kõiki, kel huvi tekkis, pidudel, kus esinejaks Ilmselgelt!

Ja Valterile ütleme kõik koos Aitäh, et meile toredat disaini teed!

No comments:

Post a Comment