Tooted ja teenused

Origamieheted - Paberist volditud ja hoolega lakitud kurekõrvarõngastega alguse saanud kollektsioon on nüüdseks täienenud merihobude, jäneste ja lennukitega. Ehteid leiab Tartus Disainimaja kaupluses ja ka mitmes Tallinna disainipoes ning lisainfot 'we LOOV origami' sildi alt.

Näitused - LOOV galeriis korraldasime vähem kui kahe poole aastaga 50 näitust. Alates 2012 aastast on 'we LOOV exhibition' projekti raames toimud näitused erinevates kohtades. Meilt saad tellida näituse kaunistamaks oma kontoriruume, kohvikut või kodu. Kunstnikele pakume abi näituse korraldamise, kureerimsie ja ülespanekuga.

Õpitoad - korraldame koostöös erinevate kunstnike ja ettevõtetega õpitube ning motivatsiooniüritusi teie firmale, sõprus-konnale, tüdrukuteõhtule ... Seni tehtud vaata siit.

 
Üritused - olles kahel aastal korraldanud Kellawärgi disainiturgu ja olnud kaaskorraldaja mitmetel üritustele, pakume omanäolise sündmuse korraldust. Leiame üritusele ka kunstnikud-disainerid, muusikud ja põnevaid loovaid tegevusi.