Meie

'we LOOV art' on bränd, mille alt leiab erinevat kunstilist - ehteid ja disaini, näituste, õpitubade ja ka suuremate ürituste korraldust.

2009 aasta augustis 2011 aasta lõpuni tegutsesime LOOV Müügi- ja Kunstigalerii nime all ning pühendusime Tartu Loomemajanduskeskuses peamiselt noore kunsti näitamisele ja müügile. 

Oma Tartu hubases kodus panime uksed kinni, jätkame aga erinevates kohtades kunsti näitamise, ehete müümise, oskuste õpetamise, ringi rändamise ja emotsioonide tekitamisega!

Mida täpsemalt pakume vaata teenuste alt ja küsi julgelt kunsti müügi, ürituste korralduse, töötubade jm kohta aadressilt loov.galerii@gmail.com 

_______

Kui LOOV räägib endast ainsuses, siis räägin mina - Helen

Pilt: Gabriela Liivamägi
Üldse räägin palju endast ja tegemistest ning seda küllalt isiklikult. Miks? Sest 'we LOOV art' (galerii) on mulle enamat kui ettevõte, see on seiklus, oma võimete proovilepanek, ääretult suur kogemus, viis tutvuda toredate inimestega, korraldada üritusi ja palju palju muud mis mulle meeldib. Seepärast arvan, et kõigil, kel tahtmist sellele kaasa elada, peab ka võimalus olema :)Kui aga oleme mitmuses, siis on meil juures varieeruv hulk abilisi, kellest enamseotud on saanud ka tutvustatud, ehk siis meie kohta on läbi aegade kogunenud mõningaid blogi postitusi, mida saab lugeda Meie labeli alt! Eks neid postitusi tekib ikka aina juurde ka.


 *Pilt. Piret Lain 
Erika, Liis, Maarja, Valter, Helen, Malin, Rando, PiretLOOV galerii tegutsemise ajal - galerii logo loomisest, müügiruumi sisustamisest ja esimesest näitusest kuni viimase plakati kujuduse ning ruumidest viimase tolmu pühkimiseni on olnud galerii põhikambas Kersti ja Valter.

*Pilt LOOV galerii lõpupeolt,
jäädvustatud Ainer Hanni poolt.
Kersti, kui vaimne tugi, ideede generaator, transaabi, väliüritustel kaasmüüja ja muidu seltsidaam. Lugematudel kordadel oleks kõik palju halvemini läinud või üldse tegemata jäänud, kui ei oleks Kerstit. 

Valter on aga meie personaalne disainer, kelle ammendamatust geniaalsusest on sündinud väga suur protsent galerii näituste plakatitest ja lausa kaks LOOV logo, esimene aastal 2009 kasutusele tulnud ja teine 2012 oma elu alustanud 'we LOOV art'. Valter on osa disainibüroost Ruum 414.

Sellised me olemegi!