5.9.12

Jari Heinonen "Ieri, Oggi, Domani"

Laupäeval, 1. septembril avaneb projekti 'we LOOV exhibition Telliskivi Loomelinnakus' näitustesarja  viimase Soome kunstniku panusena Jari Heinoneni fotonäitus "Ieri, Oggi Domani". 

Näitusel saab näha peamiselt Itaalias töötamise käigus valminud fotosid sarjast "Ieri, Oggi Domani" (tõlkes 'eile, täna, homme'). Oma töödes püüab kunstnik väljendada Itaalias kogetud tundeid ja mõtteid ning korraga eksisteerivat elu järjepidevus ja kaduvust. 

Jari Heinonen on Vantaa's elav Soome kunstnik, kes on Tampere Ülikoolis kaitsnud Haldusteaduste Magistri ning samas õppinud kunsti Helsingi Ülikoolis ja Helsingi Kunsti- ja Disainiülikoolis. Ta on teinud mitmeid isikunäitusi ning osalenud grupinäitustel nii Soomes kui väljaspool. 

Laupäeval avanevad kaks väljapanekut on ühtlasi näitustesarja viimased, mille ajaks enamus projektis osalenud kunstnikest Tallinnasse kogunevad. Telliskivi galeriidesse tulevad ühelt poolt töid maha võtma ja teisalt riputama kunstnikud Kaija Hinkula, Hanna Peräkylä, Oona Tikkaoja, Mirjam Mölder-Mikfelt ja Jari Heinonen. 

Näitus jääb avatuks 14.septembrini. 
Telliskivi Loomelinnaku galeriidesse pääseb tööpäeviti kella 9st 18ni.

No comments:

Post a Comment